معدنچی: باور می‌کنید یحیی در رختکن خواب بود!

معدنچی: باور می‌کنید یحیی در رختکن خواب بود!

هافبک پرسپولیس گفت سرمربی این تیم قبل از بازی با تراکتورسازی در رختکن خواب بوده است!

معدنچی: باور می‌کنید یحیی در رختکن خواب بود؟
90: هافبک پرسپولیس گفت سرمربی این تیم قبل از بازی با تراکتورسازی در رختکن خواب بوده است!
مهرزاد معدنچی در مورد علت بازی نکردنش در این فصل و اینکه گفته می‌شود با یحیی گل‌محمدی مشکل دارد صحبت‌هایی را مطرح کرد که بسیار جالب است.
* چرا پرسپولیس نتوانست فصل را با قهرمانی جام حذفی به پایان برساند؟
متاسفانه در مهمترین بازی فصل نتوانستیم از سد سپاهان بگذریم و دل هواداران را شاد کنیم. شما ببینید کرانچار چطور با تعویض‌هایش روند بازی را به نفع سپاهان عوض کرد اما ما نتوانستیم از گلهای خودمان دفاع کنیم. فکر می‌کنم کادر فنی ما از ?،3 روز قبل از بازی به خاطر استرس و فشار تمرکز نداشت وگرنه برنده فینال جام حذفی ما بودیم.
* از آن بازی به بعد خیلی به کادر فنی و یحیی گل‌محمدی انتقاد شد و در نهایت هم گل‌محمدی استعفا داد.
معتقدم در بازی‌های بزرگ فرق بین مربیان بزرگ و کوچک معلوم می‌شود. شاید گل‌محمدی میدانست سال آینده جایی در پرسپولیس ندارد و به خاطر همین زودتر استعفا داد تا اخراج نشود.
* بازیکنی بود که از عمد در بازی با تراکتورسازی غایب باشد؟
چه بگویم اما بودند نفراتی که برای بازی با تراکتورسازی از عمد سه اخطاره شدند که به تبریز نیایند. تازه طرف در این مورد کلی هم با کادر فنی شوخی می‌کند و عملا می‌گوید از قصد سه کارته شده، اما کادر فنی به جای برخورد می‌خندد، البته موضوع دیگری هم بود که باعث شد به تراکتور ببازیم.
* چه مسئله‌ای؟
دیروز وقتی برای گرم کردن وارد زمین شدیم و سپس به رختکن بازگشتیم با صحنه‌ای عجیب روبرو شدیم، یحیی گل‌محمدی در رختکن خوابیده بود و گرمکن خود را هم بر روی سرش کشیده بود! وقتی بازیکنان این صحنه را دیدند، یخ کردند. این اتفاقی است که تا به حال در عمرم ندیده بودم، حالا با این وضع توقع دارید سه گل به تراکتور بزنیم؟

 

 

 

/ 0 نظر / 15 بازدید