خبرنگاران اصفهانی تا 23 خرداد...

پس از تمدید 10 روزه مهلت
خبرنگاران اصفهانی تا 23 خرداد مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات را دارند

رئیس اداره مطبوعات و تبلیغات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از تمدید 10 روزه ارسال آثار خبرنگاران به هشتمین جشنواره مطبوعات اصفهان خبر داد.

خبرگزاری فارس: خبرنگاران اصفهانی تا 23 خرداد مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات را دارند

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، هشتمین جشنواره مطبوعات اصفهان کمی دیرتر از موعد سال گذشته، اما با سبک و سیاق جدیدی اعلام فراخوان کرد، این جشنواره که مقرر شده بود تا پایان وقت اداری 13 خردادماه به دریافت آثار ارسالی بپردازد، به دلیل استقبال زیاد خبرنگاران و اصحاب رسانه و همچنین مهلت کم تعیین شده برای ارسال آثار و همچنین مصادف شدن با ارتحال امام خمینی و تعطیلی‎های پیش‌رو  مهلت ارسال آثار تمدید شد.

جشنواره مطبوعات و نمایندگی خبرگزاری‎های داخلی استان اصفهان، در هشتمین دوره خود در بخش حرفه‎ای و فنی و بخش موضوعی که خود زیرشاخه‎های مختلفی دارد، برگزار می‎شود.

رئیس اداره مطبوعات و تبلیغات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: مهلت ارسال آثار در بخش موضوعی تا 15 تیرماه و در بخش حرفه‎ای و فنی تا پایان وقت اداری 23 خردادماه  تعیین شده است.

مهدی باباربیع ادامه داد: بهتر است خبرنگاران آثار خود را در دو بخش موضوعی و حرفه‎ای و فنی تا پایان 23 خردادماه ارسال کنند، تا ارزیابی آثار سریع‌تر انجام شود.

وی در مورد جزییات و شرایط شرکت در این جشنواره گفت: در بخش حرفه‌ای و فنی خبرنگاران و روزنامه نگاران باید تنها 3 اثر ارسال کنند، اما در بخش موضوعی  محدودیتی برای ارسال آثار وجود ندارد.

رئیس اداره مطبوعات و تبلیغات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان تصریح کرد: هشتمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاریهای داخلی استان با شیوه متفاوت از سال گذشته برگزار می‎شود که اصولی‎تر و تخصصی‌تر از سال گذشته است.

/ 0 نظر / 19 بازدید