ایراندوست: بم بدون بازی ۱۸ امتیاز گرفت

 

حضور در تورنمنت‌ها ما را به جایگاه اصلی‌مان در آسیا نزدیک می‌کند
ایراندوست: بم بدون بازی ۱۸ امتیاز گرفت
نایب‌قهرمانی‌مان تثبیت شده

خبرگزاری فارس: مربی تیم ملی فوتبال بانوان ایران گفت: حضور در تورنمنت‌های مختلف و برگزاری دیدارهای دوستانه ما را به جایگاه اصلی‌مان در آسیا نزدیک می‌کند.

خبرگزاری فارس: ایراندوست: بم بدون بازی ۱۸ امتیاز گرفت/نایب‌قهرمانی‌مان تثبیت شده

مریم ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره حضور تیم ملی فوتبال بانوان در تورنمنت بین‌المللی روسیه گفت: خوشحالم که تیم بانوان می‌تواند در چنین رقابتی حضور داشته باشد. ما همیشه در برگزاری دیدارهای دوستانه مشکل داشتیم، اما این تورنمنت می‌تواند به سرمربی تیم ملی کمک کند تا نقاط ضعف و قوت بازیکنان را بشناسد.

وی درباره بازی دوستانه ایران با اردن، اظهار داشت: در بازی اول کمی ناهماهنگ بودیم که فکر می‌کنم به دلیل نداشتن اردوی زیاد بود، اما در بازی دوم بهتر شدیم. شاید عقیده کاستا این بوده که بتواند ترکیب اصلی تیم را بشناسد به همین دلیل در دو بازی تغییر چندانی در ترکیب نداشتیم.

مربی تیم ملی فوتبال بانوان با بیان اینکه بانوان فوتبالیست ایران یک سروگردن از تیم‌های غرب آسیا بالاتر هستند، عنوان کرد: بازیکنان ما از نظر جسمانی و فنی از تیم‌های دیگر در منطقه غرب آسیا بالاتر هستند. آنها در بازی با اردن فوق‌العاده ظاهر شدند و بازی‌های دوستانه و شرکت در این تورنمنت‌ها باعث می‌شود تا به جایگاه اصلی‌مان در آسیا که مد نظر مسئولان و مربیان است برسیم.

ایراندوست همچنین درباره بازی معوقه ملوان با پاس همدان و کسب عنوان نایب‌قهرمانی، تصریح کرد: دیدار معوقه ما با پاس 10 اسفند برگزار می‌شود. فکر می‌کنم عنوان نایب‌قهرمانی ما تثبیت شده است، اما ما با یک امتیاز کمتر در این جایگاه قرار گرفتیم. ملوان بهترین خط حمله و دفاع را در میان تیم‌های لیگ برتر داشت، اما مشکلی که در لیگ بانوان وجود دارد این است که در بازی مقابل بم 6 تیم بازی نکردند و 18 امتیاز به راحتی نصیب بم شد.

وی افزود: نمی‌گویم ممکن است بم این بازی‌ها را واگذار می‌کرد اما بازی محروم و مصدوم در پی دارد. این عدالت نیست که بعضی از تیم‌ها به راحتی مقابل تیم‌های دیگر بازی نمی‌کنند.

انتهای پیام/د

 

/ 0 نظر / 23 بازدید