تصاویر/ بنرهای منحصر به فرد در ورزشگاه‌ها

 

تصاویر/ بنرهای منحصر به فرد در ورزشگاه‌ها
بنرهای جالب هواداران در ورزشگاه‌ها

به گزارش مشرق، به عنوان یک هوادار شاید شما نتوانید به صورت مستقیم بر روی اتفاقاتی که در زمین فوتبال رخ می دهد تاثیر داشته باشید اما می‌توانید نقشی در ایجاد یک بنر بزرگ و منحصر به فرد داشته باشید تا باشگاه مورد علاقه تان را از تیم های دیگر و طرفداران آنها متمایز کند.

هفته گذشته در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا بنرهای فوق العاده ای را شاهد بودیم که هواداران برای حمایت از تیم مورد علاقه خود به ورزشگاه آورده بودند، این حرکت هواداران آنقدر جالب توجه بود که به سرعت سوژه عکاسان شد و بار دیگر نشان داد فوتبال بیشتر از هر رشته ورزشی دیگری جذاب است.

هواداران انگلیسی و اسکاتلندی این روزها یکی از پیشگامان تدارک بنرها، پرچم ها و طرح های ترکیبی شده اند و معمولا جو ورزشگاه را برای تیم میهمان به یک جهنم تبدیل می کنند.

مهر نگاهی به بهترین بنرهای که هواداران با خورد به ورزشگاه آورده اند انداخته است:

دورتموند
درست مثل بازگشت به بازی فوق العاده دورتموند مقابل مالاگا این بنر هواداران دورتموند نیز فوق العاده بود. جایگاه جنوبی ورزشگاه وستفالن دورتموند که به "دیوار زرد" معروف است جایگاه هواداران متعصب و دوآتیشه این تیم آلمانی است. به جرات می توان گفت این قسمت از ورزشگاه وستفالن بزرگترین جایگاه در اروپاست و همیشه محل برپایی بنرهای بزرگ توسط هواداران و یا حرکات هماهنگ و موج های مکزیکی آنهاست.

سلتیک
هواداران سلتیک در دیداری در آوریل 2012 با این بنر بزرگ که شامل چهار مرد اسب سوار که در قبرستانی می تازند کنایه ای به رقیب دیرینه خود گلاسکو رنجرز زده اند.

 

 

 

/ 0 نظر / 19 بازدید