نکونام: به ایران آمدم تا با استقلال قهرمان آسیا شوم

 

  نکونام: به ایران آمدم تا با استقلال قهرمان آسیا شوم دیر قهرمان شدیم لیگ برتر - جواد نکونام می گوید که قهرمانی استقلال مبارک همه باشد.

جواد نکونام پس از پایان بازی با استقلال گفت:« آرزویم قهرمانی با استقلال در آسیا است.»او این را گفت و ادامه داد:« دیر قهرمان شدیم اما خدا را شکر که سرانجام به این عنوان رسیدیم و جشن بزرگی گرفتیم. امیدوارم این قهرمانی مبارک همه باشد.همیشه در ایران این اتفاقات می‌افتد که مربی و مدیر ثبات نداشته‌اند. حتی معلوم نیست چه بازیکنانی در تیم می‌مانند. متاسفانه مرحله به مرحله لیگ قهرمانان، تیم تغییر می‌کند و تیم‌های غرب آسیا بیشتر از این موضوع ضربه می‌خورند تا شرق آسیایی‌ها.»
او با بیان اینکه به عشق استقلال به ایران آمده است گفت:« قراردادم دو ساله است اما برای ماندنم باید شرایطی که مد نظر است مهیا شود. فتح‌الله‌زاده شاهد است، وقتی به تیم آمدم گفتم که نه پاداش می‌خواهم و نه چیز دیگر. می‌دانستیم قهرمان لیگ می‌شویم اما من برای قهرمانی آسیا به استقلال آمدم چرا که قهرمانی در آسیا آرزوی من است. یکی از شرایط من برای ماندن این است که تیم برای قهرمانی بسته شود اما دوست ندارم راجع به موضوعات دیگر الان صحبت کنم چرا که دو بازی مهم در لیگ قهرمانان داریم و تیم باید به آن بازی فکر کند.استقلال همیشه بزرگ و جاودانه است و هر بازیکنی دوست دارد در این تیم باشد. حتی من که کاپیتان تیم ملی هستم و در اوساسونای اسپانیا بازی کرده‌ام.»
 

/ 0 نظر / 19 بازدید