نحوه آشنایی دختران و پسران

 

نحوه آشنایی دختران و پسران در سایت‌های همسریابی

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی ازدواج و تعالی خانواده گفت: پس از بررسی صلاحیت و صدور مجوز مراکز مشاوره، مراکز رتبه‌بندی و درجه‌بندی شده واز بین مراکز درجه یک، سایت‌های همسرگزینی راه‌اندازی می‌شوند.

به گزارش سیتنا به نقل از ایسنا، مسعود امینی با بیان تشریح فاز‌بندی اجرای آیین نامه ساماندهی مراکز مشاوره، افزود: فاز اول آن، ثبت‌نام اشخاص حقیقی در سامانه صدور مجوز الکترونیکی است و فاز دوم نیز ثبت‌نام اشخاص حقوقی در سامانه است که امیدواریم تا آخر اردیبهشت ماه جاری افتتاح شود، پس از آن نیز در فاز سوم اجرای آیین نامه به بررسی صلاحیت‌ها و صدور مجوزها پرداخته و بعد از آن در فاز چهارم به رتبه‌بندی و درجه‌بندی مراکز مشاوره پرداخته می‌شود.

وی با اشاره به افتتاح سایت‌های همسرگزینی، ادامه داد: در فاز پنجم اجرای آیین نامه ساماندهی مراکز مشاوره از بین مراکز درجه یک، سایت‌های همسرگزینی راه‌اندازی خواهند شد.


تلاش برای ایجاد فضایی که دختران هم امکان خواستگاری داشته باشند

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده با اشاره به تغییر فضای اجتماعی کنونی، اظهار کرد: در گذشته اعتقاد بر این بود که زوجه در خانه بنشیند و زوج برای خواستگاری مراجعه کند؛ اما در حال حاضر با تغییر فضای اجتماعی و گسترش روابط اجتماعی، شیوه‌های همسرگزینی تغییر کرده است، البته به دلیل نوع نگاه سنتی این تقاضا از طرف دختر وجود ندارد و ما در تلاش برای ایجاد فضای مناسب در این زمینه با نظارت خانواده‌ها هستیم
تشریح نحوه آشنایی دختران و پسران در سایت‌های همسرگزینی و مراکز مشاوره

/ 0 نظر / 4 بازدید