مومن‌زاده: پرسپولیسی‌ها را بیشتر از استقلالی‌ها دوست دارم

 

 

 اکبرپور شبیه من بازی می‌کند  مومن‌زاده: پرسپولیسی‌ها را بیشتر از استقلالی‌ها دوست دارم   حرف‌های پیروز علیه استقلال نامردی است  

احمد مومن‌زاده پس از خداحافظی از فوتبال در سن 38 سالگی دوباره برگشت و در اولین بازی برای پارسه هم گل زد و هم پاس گل داد!
مهاجم سابق سپاهان، استقلال، سایپا و فولاد مانند برخی از همدوره‌ای‌های خود می‌خواهد نشان دهد نسل قبلی فوتبال چقدر بهتر از نسل کنونی هستند.
به نظر تو به خاطر کیفیت فوتبال ایران است که تو میایی و گل می‌زنی یا شرایط خودت واقعا خوب است؟
من فکر می‌کنم خیلی از جوان‌ها آن تجربه لازم را ندارند. من آمدم و تجربه را به تیم تزریق کردم و در کنار جوانی بچه‌ها توانسته ایم موفق بشویم. من به آنها انگیزه دادم و از آنها هم ممنونم که به من اعتماد کردند و همگی تحت رهبری علی آقای امامی فر امیدوارم در نهایت موفق بشویم.
از هم‌نسل‌های تو چه کسانی فوتبال بازی می‌کنند؟
سهراب بختیاری زاده، محمد نوازی، پرویز برومند و مهدی هاشمی نسب... اینها کسانی هستند که من حضور ذهن دارم.
طرفدار استقلال هستی یا پرسپولیس؟
(با خنده) طرفدار خودم هستم! من طرفدار فوتبال هستم ولی پرسپولیسی‌ها را بیشتر از استقلالی‌ها دوست داشته ام و دوستان بیشتری در پرسپولیس دارم و دوست استقلالی کم دارم.البته با مهدی رحمتی و جباری در تماس هستم.
اگر خودت مخاطب فوتبال بودی و می‌شنیدی که احمد مومن زاده آمده و گل هم زده است چه حسی داشتی؟
خیلی خوشحال می‌شدم... از اینکه می‌دیدم کسی می‌تواند به جوان‌ها کمک کند و آنها ازتجربه او استفاده کنند. ما همین‌طوری به فوتبال جوان تزریق می‌کنیم اما باید این جوان‌ها را کسی رهبری کند و در این صورت شرایط بهتری بر فوتبال ما حاکم می‌شود. من خودم سالم بود وقتی با پرسپولیس بازی داشتیم برایمان همه چیز عجیب بود. با دیدن احمد عابدزاده یا حمید استیلی و مجتبی محرمی کپ می‌کردیم و 3 بر صفر عقب بودیم و نیاز داشتیم کسی به ما آرامش بدهد.
در این دوره چه کسی بیشتر سبک تو فوتبال بازی می‌کند؟
فکر کنم سیاوش اکبرپور. سبکی که من فوتبال بازی می‌کردم امروزه کمتر دیده می‌شود. شما توجه کنید تمام کسانی که کنار من بازی کرده اند آقای گل شده اند.
چه کسانی؟
محسن گروسی در سپاهان، علی سامره در استقلال، محسن خلیلی در سایپا و محمد مومنی....
در مورد حرف‌هایی که پیروز قربانی در مورد استقلال زده بود نظری داری؟
پیروز نظرش را گفته است اما استقلال و پرسپولیس تیم‌هایی نیستند که با حرف یک نفر یا یک جمله خراب بشوند. این مشکلات در همه جا هست و حتی شاید در باشگاه‌های دیگر بیشتر باشد اما دلیل نمی‌شود آدم بخواهد باشگاهی را که از آنجا نان خورده است و نان برده را خراب کند. این نامردی است...من منظورم پیروز قربانی نیست بلکه هر کسی که بخواهد این کار را بکند چون اول خودش را زیر سوال می‌برد.
در مورد هواداران استقلال چه نظری داری؟
خیلی به من لطف دارند چه زمانی که گل نمی‌زدم و چه زمانی که گل می‌زدم همیشه به من محبت داشتند و الان هم به من لطف دارند از همه آنها ممنونم و از صمیم قلب دوست‌شان دارم.

/ 0 نظر / 18 بازدید