انصاری‌فرد: حضور تیم ملی در جام جهانی غیر ممکن نیست

 

همه توانم را در اختیار تیم ملی می‌گذارم
انصاری‌فرد: حضور تیم ملی در جام جهانی غیر ممکن نیست

مهاجم تیم ملی کشورمان گفت: انشاءالله با همدلی مردم و رسانه‌ها بتوانیم با کسب نتایج لازم در ۳ بازی آینده به جام جهانی صعود کنیم.

خبرگزاری فارس: انصاری‌فرد: حضور تیم ملی در جام جهانی غیر ممکن نیست

به گزارش خبرگزاری فارس، کریم انصاری‌فرد در حاشیه تمرین امروز تیم ملی، با اشاره به آغاز تمرینات ملی پوشان برای دیدار مقابل قطر، اظهار داشت: فاز اول تمرینات را آغاز کردیم، امیدوارم تمرینات خوبی را پشت سر بگذاریم. مردم هم دعا کنند در 3 بازی حساس باقیمانده از رقابت‌های مقدماتی جام جهانی بتوانیم نتایج لازم را به دست بیاوریم و بار دیگر حضور در جام جهانی را تجربه کنیم.

این مهاجم تیم ملی کشورمان در خصوص اینکه حضور تیم ملی در جام جهانی بسیار دشوار شده است، گفت: حضور تیم ملی در جام جهانی غیرممکن نیست، همه تیم‌ها شانس حضور در جام جهانی را دارند ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم.

وی افزود: همه مسئولان، رسانه‌ها و اهالی فوتبال باید دست به دست هم بدهند تا تیم ملی در 3 بازی آینده خود در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی موفق ظاهر شود چرا که این مسئله در نهایت به سود کشورمان خواهد بود.

انصاری‌فرد در خصوص اینکه در اردوی قبلی تیم ملی غایب بود، اظهار داشت: من بعد از 4 سال فقط در اردوی قبلی غایب بودم اما خدا را شکر باز هم به تیم ملی دعوت شدم و مطمئن باشید هرچه در توان دارم برای موفقیت تیم ملی می‌گذارم.

مهاجم تیم ملی کشور‌مان در خصوص دیدار دوستانه تیم ملی مقابل عمان، گفت: اولین مسابقه ما در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی مقابل تیم قطر است و ما برای کسب آمادگی باید به مصاف یک تیم عربی می‌رفتیم و فکر می‌کنم تیم عمان از لحاظ فوتبالی و آب و هوای این کشور نزدیک به قطر است، انشاءالله بتوانیم در این مسابقه خواسته‌های کادر فنی را در زمین مسابقه پیاده کنیم.

 

 

 

/ 0 نظر / 22 بازدید