فینالیست های لیگ برتر بسکتبال ایران شدند

 

فینالیست های لیگ برتر بسکتبال ایران شدند
تیم بسکتبال مهرام با کسب سومین برد برابر ماهان اصفهان به فینال لیگ برتر رسید تا همانند فصل گذشته به مصاف پتروشیمی بندرامام برود.

 مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال با سومین مسابقه مهرام با ماهان و پتروشیمی با شهرداری گرگان به پایان رسید که مهرام مدافع عنوان قهرمانی و پتروشیمی نایب قهرمان فصل گذشته با کسب سومین برد خود همانند فصل گذشته راهی فینال شدند.

در حساس ترین مسابقه ماهان در سومین مسابقه میزبان مهرام مدافع عنوان قهرمانی بود که با نتیجه 73 بر 63 تن به شکست داد. ماهانی ها کوارتر نخست را 20 بر 17 واگذار کردند اما در کوارتر دوم به بازی برگشتند و 17 بر 15 به پیروزی رسیدند. برتری مهرام از نیمه دوم به طور کامل بر حریف تحمیل شد و مدافع عنوان قهرمانی کوارتر سوم را 19 بر 10 به سود خود به پایان برد. کوارتر پایانی بازی با اعتراض کادرفنی دو تیم و مصدومیت بازیکن ماهان دقایقی متوقف شد. مهرام و ماهان در کوارتر چهارم پایاپای پیش رفتند و در نهایت کارشان را 19 بر 19 به پایان رساندند تا تیم تهرانی درنهایت با نتیجه 73 بر 63 به سومین بردش در نیمه نهایی نیز برسد و راهی فینال لیگ برتر شود.

فدراسیون بسکتبال برای این مسابقه حمید خمجانی دبیر فدراسیون، محمدرضا کرمانشاهی رییس کمیته انضباطی و منصور انبه رییس کمیته استان ها را به عنوان ناظر ویژه به اصفهان اعزام کرده بود.

در دیگر مسابقه نیز پتروشیمی نایب قهرمان فصل گذشته مهمان شهرداری گرگان بود و 92 بر 50 برنده شده و به فینال رسید.

دیدارهای مرحله نهایی نیز به صورت سه از پنج برگزار می شود.

 

 

/ 0 نظر / 15 بازدید