آرشیو وبلاگ
      روزنامه خبر ورزشی (خبرورزشی خبر ورزشی خبرورزشی)
پدر و پسر لژیونر ایرانی در روسیه نویسنده: مجید الف.... - ۱۳٩٢/۱/۳۱

 

  پدر و پسر لژیونر ایرانی در روسیه

به غیر از علیرضا حقیقی دیگر لژیونرهای ایرانی ورزش روسیه یک پدر و پسر هستند ، یکی به عنوان مربی و دیگری به عنوان بازیکن و البته یکی در رشته والیبال و دیگری در رشته فوتبال.

به گزارش مشرق به نقل از جام جم، خلیل آزمون مربی مطرح والیبال گنبد دوشنبه این هفته به مسکو می رود تا کار خود را عنوان مربی به طور رسمی در تیم والیبال زنیت کاران روسیه آغاز کند.
سرمربی گری تیم زنیت کاران را ایگوی ، بازیکن مطرح سابق تیم ملی والیبال روسیه بر عهده دارد و آزمون قرار است که دستیار او باشد. زنیت کاران بارها در جام باشگاه های والیبال جهان شرکت کرده است و یک بار نیز مقام چهارم رقابتها را به دست آورد که بهترین عنوان این تیم محسوب می شود.
اما پسر خلیل آزمون یعنی سردار آزمون نیز که مدت ها با تیم روبین کازان روسیه که علیرضا حقیقی را در اختیار دارد ، تمرین می کرد سرانجام به عضویت تیم اصلی این باشگاه درآمد. سردار آزمون مدت ها با تیم دوم روبین کازان تمرین می کرد اما سرانجام با صادر شدن کارت ITC می تواند برای تیم اصلی بازی کند.
سردار آزمون سه روز پیش در جریان یک دیدار دوستانه به مدت 20 دقیقه در ترکیب تیم روبین کازان به میدان رفت. با توجه به علاقه کی‎روش به بازیکنان شاغل در لیگ های خارجی بعید نیست او هم به زودی مورد توجه سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال قرار بگیرد.

 

 

 

  نظرات ()
واکنش تند احمدرضا عابدزاده به توقیف حسابش نویسنده: مجید الف.... - ۱۳٩٢/۱/٢۸

 

واکنش تند احمدرضا عابدزاده به توقیف حسابش

عقاب آسیا می گوید هیچ کس خوابش را هم نمی دیده که او در جام جهانی بازی کند.

به گزارش  قدس آنلاین به نقل ازجهان، عقاب آسیا قفل زبانش باز شد و حرف های زیادی را مطرح کرد. حرف هایی که در لابلای آن انتقادات زیادی مطرح بود. انتقاداتی که مدت ها در دل احمد رضا باقی مانده بود.


از توقیف حساب بانکی شما شروع می کنیم.ماجرای این توقیف چه بود؟


من چه چیزی باید بگویم؟آیا نیازی به حرف زدن من هست یا نه؟آیا من باید بگویم که چه کسی بوده ام؟چه کسی هستم و چه اتفاقاتی دارد برای من در کشورم می افتد؟

آیا نیاز هست یا اینکه همه چیز را خودشان می دانند؟یک بسکتبالیستی چند وقت پیش درآمریکا صدمه دید و نباید بازی می کرد.اما او مسابقه داد و یک پرتاب سه امتیازی برای تیمش انداخت و تیمش هم برنده شد.

مردم دیدند که او دارد با پای مصدوم بازی می کند.به همین دلیل همه آنها گریه می کردند.این بازیکن از خود گذشتگی کرد و به خاطر موفقیت تیم،سلامتی خودش را به خطر انداخت.می دانید پس از این اتفاق در آنجا چه کار کردند؟

آمدند و یک تیم پزشکی تشکیل دادند و بهترین جراحان را استخدام کردند تا پای این بازیکن را مداوا کنند.پس از آن هم از او بهترین تقدیر را کردند ولی در فوتبال ما چه اتفاقی می افتد؟


منظورتان عمل جراحی خودتان است؟


من پایم را عمل کردم و همان بحث شکایت پیش آمد که فبلا درباره اش حرف زدم اما آیا کسی آمد به من حتی یک مشاوره بدهد؟آمدند دروازه بان سابق تیم ملی را یاری کنند؟آمدند برای فیزیوتراپی کمکش کنند یا بخشی از هزینه ها را قبول کنند؟ نه؛هرگز از این اتفاق ها نیفتاد و من را رها کردند.من باید بیایم و بگویم چه کسی هستم؟باید بگویم که چند بار با استقلال قهرمان آسیا و لیگ شده ام؟

یعنی آقایان نمی دانند که من با پرسپولیس چه افتخاراتی کسب کرده ام؟تیم ملی بعد از 16 سال قهرمان آسیا شد،آیا آمده ام بگویم که عابدزاده در این بازی چه نقشی داشت؟

باید بگویم که در رفتن تیم ملی به جام جهانی چه نقشی داشتم؟قبل از جام جهانی دقیقا 50 روز مانده بود به اینکه بازی ها شروع شود.من رفتم عمل کردم و از روی تخت بیمارستان تمریناتم را شروع کردم.

هیچ کس خوابش را هم نمی دید که من به جام جهانی برسم اما خودم را رساندم و مقابل آمریکا و آلمان هم به میدان رفتم.آیا درست است که من این ها را عنوان کنم؟


به نظر دل شما خیلی پر است؟


من مدت ها بود که هیچ حرفی نمی زدم.در تیم ملی کاری کردند که تا آخر عمر یادم نمی رود.یک بار من را دعوت کردند با این شرط که باید تست پزشکی بدهم.

تست را دادم اما ویزا را بهانه کردند و عابدزاده را به لبنان نبردند.حالا این ها بماند.هزارتا اتفاق دیگر هم افتاده است.من را در ایران ممنوع الخروج کردند،حکم 50 ضربه شلاق برایم صادر کردند،حساب بانکی ام را بستند و ..آخر چه فکر کرده اید؟فکر کرده اید که من میلیاردر هستم؟

بروید از همان حسابم که توقیف کرده اند موجودی بگیرید ببینید چقدر در آن پول هست.من این ها را به خاطر خودم نمی گویم.ورزش ایران آدم بزرگ زیاد دارد.

المپیکی ها،فوتبالیست ها و خیلی های دیگر هستند که دل مردم را شاد می کنند.قهرمانان زیادی هستند که زحمت می کشند؛این کارها را با قهرمانان نکنید.


الان حساب شما توقیف شده و 50 ضربه شلاق شما هم با پرداخت نقدی جایگزین شده است و...


همان زمان که برای من حکم شلاق صادر کردند من در ایران بودم و مغازه داشتم.همه هواداران و خبرنگاران می دانستند که مغازه من کجاست.می دانستند که من در کجا بدنسازی می کنم.بعد دادگاه تشکیل دادند و گفتند احضاریه ها آمده و تو نبودی.به همین راحتی برای من 50 ضربه شلاق بریدند.

جالب تر اینکه من را ممنوع الخروج کرده بودند تا حکم را به دستم برسانند.من برای خودم متاسفم.یعنی واقعا عابدزاده را نمی توانستند پیدا کنند؟باید من را در عید نوروز ممنوع الخروج می کردند؟من با همسرم بودم و می خواستم بروم تا پس از چند سال پسرم را ببینم.

اما وقتی وارد فرودگاه شدم مامور فرودگاه گفت احمد آقا شرمنده شما ممنوع الخروج هستی.در روزهای تعطیل از این دادگاه به دادگاهی دیگر می رفتم که بدانم جریان چیست و چرا به این شکل من را ممنوع الخروج کرده اند.حساب من را به خاطر یک میلیون تومان توقیف کرده اند.

من چه باید بگویم؟فقط می توانم بگویم متاسفم.من روزهایی را به یاد می آورم که به خاطر فوتبال ایران و سربلندی مردم زانوهایم را دادم.عیبی ندارد هر کاری دلتان می خواهد بکنید ولی این را بدانید که همین اتفاقات دارد می افتد که فوتبال ایران وضعیتش این است.

چرا کسی نمی رود ببیند که ما در 3 بازی پشت سر هم به نمایندگان عربستانی باختیم؟چرا دو تا و سه تا و چهار تا گل خوردیم؟علتش این است که در ورزش ما هیچ چیز سر جایش نیست.فقط حرف می زنیم و جنجال درست می کنیم.در این کارها نفر اول هستیم.در قول دادن و وعده دادن،در به هم پریدن و زیرآب زدن استاد هستیم.

قبلا هم گفته ام اگر در فوتبال ایران باند داشته باشی موفق می شوی اما اگر بخوای تنها کار کنی نمی توانی.مهدی مهدوی کیا در برنامه نود حرف خوبی زد.او گفت که آلمان ها یک ویژگی دارند و واقعیت را به خودت می گویند اما در ایران این طور نیست.


این انتقادات همیشه وجود دارد اما هیچ وقت اتفاقی در جهت بهبود اوضاع نمی افتد.


به همین دلیل است که فوتبال ما در این جایگاه قرار دارد.نه امکانات داریم و نه تغذیه مان درست است.نه بازیکنانمان لباس دارند و نه فیزیوتراپی.نه ورزشگاه داریم و ... با این فوتبال فقط داریم خودمان را گول می زنیم.آیا غیر از این است؟آیا حرف های من بی ربط است؟همین پرسپولیس را نگاه کنید.تیم نتیجه می گیرد،همه درباره یحیی اظهار نظر می کنند.همین اتفاقات می افتد که پرسپولیس یک سال دوازدهم است و یک سال ششم.مدیریت این باشگاه مدام تغییر می کند و همه علیه هم هستند.من تمام خبرها را می خوانم.

فکر نکنید که یک سال از ایران دور هستم و از همه جا بی خبرم.من همه چیز را می دانم.حتی چیزهایی را می دانم که شما خبرنگاران از آنها بی اطلاع هستید.فکر نکنید که عابدزاده از هیچ چیز خبر ندارد.


ازاین حرف ها بگذریم.همچنان در آکادمی مشغول هستید؟بعضی ها می گویند که فقط چند شاگرد خصوصی دارید؟


اصلا این طور نیست.من در دو آکادمی بزرگ فعالیت می کنم.علاوه بر این شاگرد خصوصی هم دارم و با همین نفراتی که در آکادمی هستند به درخواست خانواده شان اختصاصی هم با آنها کار می کنم.


پسر کلینزمن همچنان با شماست؟


با او چهارشنبه ها تمرین دارم.خود کلینزمن را خیلی وقت است که ندیده ام.فکر نکنید اینجا آمریکا است،به اینجا می گویند ماریکا یعنی کار کردن.اگر یک روز کار نکنی نمی توانی خودت را پیش ببری.من از صبح تا شب کار می کنم.


تصمیمی برای بازگشت به ایران ندارید؟


فعلا که کار دارم.البته در برنامه هایم هست که به ایران بیایم.می خواهم کمپی بزنم که برای خودم باشد.پیگیر کارهای آن هستم.می خواستم اردیبهشت به ایران بیایم اما معلوم نیست که بشود یا نه.


پرسپولیس به فینال جام حذفی رسیده است.فکر می کنید آنها بتوانند قهرمان شوند؟


امیدوارم که بشود.من در تیم نیستم و نمی دانم شرایط چطور است.ولی همه بازی ها را می بینم.بازی با ذوب آهن و داماش را هم از تلویزیون تماشا کردم.


نظر شما درباره نیلسون چیست؟


با سنی که دارد خیلی خوب کار می کند.معلوم است که تغدیه اش سالم است و خوب استراحت می کند.


همچنان دروازه بان ها را با همان تمرینات سخت آماده می کنید؟


یادتان می آید؟من مربی پرسپولیس بودم.یک سری از رسانه ها ایراد می گرفتند که چرا عابدزاده این تمرینات سخت را برای گلرها در نظر می گیرد.

حالا شما بروید از علیرضا حقیقی بپرسید که در روسیه است.او شاگرد من بود و چند وقت پیش به آمریکا آمده بود که پیش من هم آمد.علیرضا می گفت که تازه فهمیده است که چرا من آن تمرینات را به او می دادم.

او می گفت کارهایی که درروسیه می کند مشابه همان کارهایی است که من در پرسپولیس برای گلرها در نظر می گرفتم.اگر من در ایران پیشرفت کرده ام به این دلیل است که تمریناتم با تمرینات همه فرق می کرد.از دوستان بپرسید که من چطور تمرین می کردم.هیچ کس نمی توانست با من تمرین کند.


بازیکنی بوده که بتواند در این تمرینات سخت در کنار شما باشد؟


زمانی که در پرسپولیس بودم صبح ها با تیم تمرین می کردم و بعد از ظهر ها شخصی.یک روز دو تا از بازیکنان پرسپولیس آمدند و گفتند که می خواهند با من تمرین کنند.یک روز تمرین کردند و دیگر نیامدند.گفتند عضلاتمان درد می کند.بدن من عادت داشت.

حتی زمانی که فوتبال را کنار گذاشتم یکی دو تا از بازیکنان تیم ملی که 28 و 29 ساله بودند پیش من آمدند و 10 دقیقه هم نتوانستند با من تمرین کنند.فوتبالیست باید به خودش زحمت بدهد تا موفق شود.چرا فوتبالیست های خارجی دوازده کیلومتر می دوند و ایرانی ها 7 کیلومتر؟تمام این ها به خاطر شرایط بدنی است.

به خاطر عرقی که می ریزند.ما همه چیز را می خواهیم راحت به دست بیاوریم.شما بروید از ورزشکارانی که به موفقیت رسیده اند بپرسید علت موفقیت شان چه چیزی بوده است.آیا دلیلی غیر از سخت کوشی دارد؟آنها زحمت کشیده اند و با دو بازی ملی اشباع نشده اند.راستی شنیدم که مراسم سیروس قایقران هم با حضور مسئولان بیشتری برگزار شد.


بله.فقط جای شما در آنجا خالی بود.


خوشحالم که هر سال مراسم او با شکوه تر از سالهای قبل برگزار می شود.من این سعادت را داشتم که هر سال در مراسم سیروس باشم.ولی امسال در این مراسم نبودم.البته دلم پیش سیروس بود.شب تمام سایت ها را چک کردم و دیدم که بسیاری از مسئولان از تهران به انزلی رفته اند.

زمانی بود که از تهران فقط من در این مراسم شرکت می کردم اما حالا مسئولان زیادی می روند.قدر قهرمانان را تا وقتی که زنده هستند باید بدانند تا حداقل مثل سیروس مظلوم نباشند که تا 15 سال پس از مرگش کسی از مسئولان سر خاکش نرفت.سیروس قایقران از دل همین مردم بیرون آمد و حالا کار به جایی رسیده که مسئولان یکی یکی بر سر مزار او حاضر می شوند.

از این بابت از ته قلبم خوشحالم.همچنین باید زلزله بوشهر و اتفاقی که برای هموطن هایم افتاد را به آنها تسلیت بگویم.اگر در ایران بودم حتما به مناطق زلزله زده می رفتم.این وظیفه من است.

چون ورزشکاری که 4 نفر دوستش دارند می تواند با حضورش به مردم روحیه بدهد.من از ایران دور هستم اما از قهرمانان می خواهم که مردم را تنها نگذارند.این اتفاق ممکن است برای همه بیفتد.همچنین به مهدی و هادی مهدوی کیا هم تسلیت می گویم.

یک روز پس از فوت مادرش با اوتماس گرفتم اما فکر کنم شماره ام را نشناخت و جواب نداد.البته من از طریق دوستان به او تسلیت گفتم ولی حالا فرصت را غنیمت می شمارم ودوباره به او تسلیت می گویم.

فوتبال ایران باید قدر امثال مهدوی کیا را بداند.امیدوارم خداحافظی با شکوهی برای او ترتیب بدهند.او مطمئن باشد که مردم هرگز فراموشش نمی کنند.مهدی الگوی جوانان مردم بود.من شخصا دوستش دارم،او پسر خوبی است و یکی از دوستان نزدیکم است.

 

 

  نظرات ()
علی دایی و نیکی کریمی (عکس) نویسنده: مجید الف.... - ۱۳٩٢/۱/٢۸

علی دایی و نیکی کریمی (عکس)

 

  نظرات ()
حرکت عجیب نامزد کریستیانو رونالدو با پیراهن مسی! +عکس نویسنده: مجید الف.... - ۱۳٩٢/۱/٢۸

حرکت عجیب نامزد کریستیانو رونالدو با پیراهن مسی! +عکس

وقتی نامزد کریستیانو رونالدو حاضر نشد پیراهن مسی را پاره کند.

 

رقابت تمام نشدنی کریستیانو رونالدو و لیونل مسی تنها به زمین فوتبال ختم نمی شود و گریبانگیر اعضای خانواده آنها هم شده است.
 
 
به گزارش خبرآنلاین؛ شاید او نامزد کریستیانو رونالدو باشد اما «ایرینا شیک» حاضر نشد تا در جنگ تمام نشدنی لیونل مسی و شوهرش دخالت کند. او که به بهانه افتتاح لباس‌های بهاره در مراسمی در شهر آتن یونان حضور یافته بود به صورت ناگهانی با یک خبرنگاران تلویزیونی روبرو می شود که پیراهن شماره 10 بارسلونا و یک قیچی را در دست دارد. این خبرنگار در جریان مصاحبه با شیک از او درخواست می کند تا آن لباس را پاره کند اما این زن 27 ساله روس کاملا محترمانه و جدا از رقابت رونالدو و مسی از انجام این عمل سر باز می زند. پس از آن نامزد رونالدو که به نظر می رسید از درخواست این خبرنگار کمی دلخور هم شده، قیچی را به او برمی گرداند و به گرفتن عکس یادگاری با دیگران در این مراسم ادامه می دهد.

 عناوین مطالب منتشر شده این وبلاگ

 

» عکسی کمتر دیده شده از جوانی جواد خیابانی :: ۱۳٩٢/۱/٢۶
» کلاهبرداری از کریمی و مهدوی‌کیا :: ۱۳٩٢/۱/٢۶
» تصاویر/ بنرهای منحصر به فرد در ورزشگاه‌ها :: ۱۳٩٢/۱/٢۴
» گوگوش وقتی با حجاب بود/عکس :: ۱۳٩٢/۱/٢۴
» جا ندادن هتل به علیرضا نیکبخت واحدی او را دلسرد کرد :: ۱۳٩٢/۱/۱٧
» کریمی : تیم ملی، امیدی به سوم شدن هم ندارد :: ۱۳٩٢/۱/۱٠
» مومن‌زاده: پرسپولیسی‌ها را بیشتر از استقلالی‌ها دوست دارم :: ۱۳٩۱/۱٢/٢۸
» دایی چطور دایی شد؟ :: ۱۳٩۱/۱٢/٢٧
» حال عمومی دایی رضایت بخش است :: ۱۳٩۱/۱٢/٢٧
» داستان کذب دختر شناگر 8 ساله :: ۱۳٩۱/۱٢/٢۶
» نیوکمپ تا صبح نخوابید+تصاویر :: ۱۳٩۱/۱٢/٢۳
» علی دایی با سامان گوران آشتی کرد :: ۱۳٩۱/۱٢/٢٢

 

 

 

  نظرات ()
عکسی کمتر دیده شده از جوانی جواد خیابانی نویسنده: مجید الف.... - ۱۳٩٢/۱/٢٦

 

 

عکسی کمتر دیده شده از جوانی جواد خیابانی

 

 

عکسی کمتر دیده شده از جوانی جواد خیابانی

 

  نظرات ()
کلاهبرداری از کریمی و مهدوی‌کیا نویسنده: مجید الف.... - ۱۳٩٢/۱/٢٦

 

  کلاهبرداری از کریمی و مهدوی‌کیا

2 کلاهبردار که دنبال اخاذی از مهدی مهدوی‌کیا و علی کریمی بودند شناسایی شدند.

به گزارش مشرق به نقل از فارس، پس از خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا از فوتبال، 2 فرد ناشناس بارها با تماس تلفنی به این بازیکن و علی کریمی، خود را نمایندگان سازمان لیگ برتر  معرفی کردند.

آنها به این 2 بازیکن اعلام کرده بودند که قصد دارند در مراسمی از این آنها توسط سازمان لیگ تقدیر و تشکر شود.

این موضوع از سوی مهدوی‌کیا و کریمی مشکوک به نظر می‌رسید، به همین دلیل آنها این مسئله را با مسئولان باشگاه پرسپولیس در میان گذاشتندکه پس از رایزنی با عوامل اجرایی تیم فوتبال پرسپولیس و مذاکراتی که با مسئولان سازمان لیگ شد، مشخص گردید این 2 فرد به هیچ عنوان در سازمان لیگ سمتی ندارند و به دنبال کلاهبرداری هستند.

از همین‌رو مکاتبات لازم و شماره تلفن این افراد در اختیار حراست وزارت ورزش گذاشته شد،. مسئولان حراست نیز اعلام کرده‌اند که این 2 نفر شناسایی  شده‌اند و قرار است به زودی توسط مسئولان ذیربط نسبت به تخلفات آنها رسیدگی شود.

*خبر دیگر از پرسپولیس اینکه، امروز مسئولان این تیم مراسم سوگواری وفات حضرت فاطمه(س) در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) میدان رازی برگزار کردند که در این مراسم امیر قلعه‌نویی، علی پروین، مسئولان باشگاه پرسپولیس و تعدادی از بازیکنان این تیم حضور داشتند.

 

 

  نظرات ()
تصاویر/ بنرهای منحصر به فرد در ورزشگاه‌ها نویسنده: مجید الف.... - ۱۳٩٢/۱/٢٤

 

تصاویر/ بنرهای منحصر به فرد در ورزشگاه‌ها

بنرهای جالب هواداران در ورزشگاه‌ها

به گزارش مشرق، به عنوان یک هوادار شاید شما نتوانید به صورت مستقیم بر روی اتفاقاتی که در زمین فوتبال رخ می دهد تاثیر داشته باشید اما می‌توانید نقشی در ایجاد یک بنر بزرگ و منحصر به فرد داشته باشید تا باشگاه مورد علاقه تان را از تیم های دیگر و طرفداران آنها متمایز کند.

هفته گذشته در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا بنرهای فوق العاده ای را شاهد بودیم که هواداران برای حمایت از تیم مورد علاقه خود به ورزشگاه آورده بودند، این حرکت هواداران آنقدر جالب توجه بود که به سرعت سوژه عکاسان شد و بار دیگر نشان داد فوتبال بیشتر از هر رشته ورزشی دیگری جذاب است.

هواداران انگلیسی و اسکاتلندی این روزها یکی از پیشگامان تدارک بنرها، پرچم ها و طرح های ترکیبی شده اند و معمولا جو ورزشگاه را برای تیم میهمان به یک جهنم تبدیل می کنند.

مهر نگاهی به بهترین بنرهای که هواداران با خورد به ورزشگاه آورده اند انداخته است:

دورتموند
درست مثل بازگشت به بازی فوق العاده دورتموند مقابل مالاگا این بنر هواداران دورتموند نیز فوق العاده بود. جایگاه جنوبی ورزشگاه وستفالن دورتموند که به "دیوار زرد" معروف است جایگاه هواداران متعصب و دوآتیشه این تیم آلمانی است. به جرات می توان گفت این قسمت از ورزشگاه وستفالن بزرگترین جایگاه در اروپاست و همیشه محل برپایی بنرهای بزرگ توسط هواداران و یا حرکات هماهنگ و موج های مکزیکی آنهاست.

سلتیک
هواداران سلتیک در دیداری در آوریل 2012 با این بنر بزرگ که شامل چهار مرد اسب سوار که در قبرستانی می تازند کنایه ای به رقیب دیرینه خود گلاسکو رنجرز زده اند.

 

 

 

  نظرات ()
گوگوش وقتی با حجاب بود/عکس نویسنده: مجید الف.... - ۱۳٩٢/۱/٢٤

گوگوش وقتی با حجاب بود/عکس
 

فائقه آتشین معروف به گوگوش از خوانندگان خارج از کشور پس از خروج از ایران فعالیت های خود را در تلویزیون من و تو در شوی تلویزیونی آکادمی موسیقی این شبکه ادامه می دهد.
برچسب:
  نظرات ()
جا ندادن هتل به علیرضا نیکبخت واحدی او را دلسرد کرد نویسنده: مجید الف.... - ۱۳٩٢/۱/۱٧

جا ندادن هتل به علیرضا نیکبخت واحدی او را دلسرد کرد


چاووشی: پیروزی دور از دسترس نیست و امیدوارم هواداران با حمایت از تیم در راه موفقیت در جام حذفی کمک بازیکنان باشند.


 

به گزارش زلال نیوز ، افشین چاووشی در گفتگو با انتخاب ، عنوان کرد: فردا در مرحله نیمه نهایی کار بسیار سختی داریم و برای برد به مصاف پرسپولیس خواهیم رفت.
وی با بیان اینکه ما یک هفته تمرینات اختصاصی برای این بازی انجام دادیم، اظهار کرد: من و اعضای تیم داماش تمام فکر و توان خود را روی پیروزی در دیدار فردا متمرکز کرده ایم و نقاط ضعف و قوت پرسپولیس را شناسایی کردیم و می‌دانیم آنها به هیچ عنوان دست و پا بسته نیستند و می‌خواهند به پیروزی برسند.

چاووشی با اشاره به عدم همراهی علیرضا نیکبخت واحدی با داماش عنوان کرد: متاسفانه به دلیل بروز برخی مسائل و همچنین مشکلات مالی این بازیکن خوب و با اخلاق نتوانست به همراهی داماش ادامه دهد که البته مهمترین دلیل هم عدم پرداخت به موقع مطالبات نیکبخت از سوی باشگاه و همچنین جا ندادن هتل به وی به دلیل عدم هماهنگی مدیران در پرداخت هزینه های هتل بود که این مسئله علیرضا را بسیار دلخور و دلسرد کرد.

  نظرات ()
کریمی : تیم ملی، امیدی به سوم شدن هم ندارد نویسنده: مجید الف.... - ۱۳٩٢/۱/۱٠

 

کریمی : تیم ملی، امیدی به سوم شدن هم ندارد

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: تصمیمات غلط باعث شد ضعیف‌ترین تیم پس از انقلاب را مشاهده کنیم.
به گزارش "ندای انقلاب" به نقل از فارس، فیروز کریمی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل پرسپولیس گفت: بازی حیثیتی را در پیش داریم به این دلیل که اگر قرار باشد ۴ تیم سقوط کند به احتمال فراوان ما یکی از آنها خواهیم بود و در این دیدار برای اعاده حیثیت ورزشی پا به میدان می‌گذاریم. با پیروزی در این مسابقه می‌توانیم در عین شایستگی و به خاطر بروز برخی مشکلات و بدشانسی‌ها نشان دهیم که در لیگ نماندیم. باید بازی را تهاجمی آغاز کنیم چرا که برای ما گرفتن یک امتیاز با صفر امتیاز فرقی نمی‌کند و تنها باید به فکر ارائه یک مسابقه خوب باشیم.

وی در مورد اینکه آیا از آمدن به پیکان پیشمان نیست، عنوان کرد: روز اولی که به پیکان آمدم به حکم تکلیف این کار را انجام دادم در بیلان کاریم این برای اولین بار است که تیم تحت حمایتم به لیگ پائین‌تر سقوط می‌کند، هر چند همه تقصیرات بر گردن من نیست، اما مقداری از این نتایج در زمان هدایت من اتفاق افتاده، در کل افتادن باشگاه‌های مثل پیکان، نفت آبادان و ذوب آهن بسیار حیف است، آنها باشگاه هستند و مثل خیلی از مجموعه‌ها تنها تیم فوتبال نیستند.

کریمی تاکید کرد: تیم فوتبال در باشگاه‌ها همانند ویترین است، اگر اکنون مدیری در مسند کار بنشیند و نخواهد به دلیل نداشتن تیم فوتبال از حضور در ورزش انصراف دهد، بسیار بد است. این کار باشگاه‌ها را تشویق می‌کند که به جای تیم‌داری در رشته‌های مختلف نصف هزینه را تنها در تیم فوتبال انجام دهد و سالیان سال در بالای جدول باقی بماند و چنین مشکلی نداشته باشد. واقعا تاسف می‌خورم از این اتفاق و حیف است که باشگاه‌ها اوت شوند و تیم‌ها باقی بمانند.

سرمربی پیکان در مورد ۱۶ تیمی شدن لیگ برتر، اظهار داشت: قبلا در این ارتباط صحبت کردم و گفته‌ام تصمیم منطقی نیست. باید جلسه‌ای برگزار شود و با حضور اعضای هیئت رئیسه در این مورد صحبت کنیم که آیا لازم است تعداد تیم‌ها به ۱۶ برسد یا نه، در سالیان گذشته لیگ را با ۱۸ تیم دنبال کردیم. اکنون بر جمعیت کشور افزوده شده و حتی تعداد استان‌ها هم بیشتر شده است، فوتبال مورد اقبال عمومی اکثریت جامعه قرار دارد. اگر میزان، رای مردم است، می‌بینید که مردم دوست دارند فوتبال وجود داشته باشد. چه چیزی عوض شده که اکنون چنین تصمیمی گرفتند.

وی افزود: زمانی که لیگ ۱۸ تیمی بود، کارها به خوبی پیش می‌رفت و تیم ملی زمان کافی برای استراحت داشت. امسال به دلیل برخی مشکلات بازی‌ها سر زمان مقرر برگزار نمی‌شد. با توجه به علاقه عمومی جوانان، فوتبال باعث می‌شود آنها وقت خود را صرف مسائل سالم کنند. در کشورمان پیشرفت را در سطح بالا مشاهده می‌کنیم و فوتبال نیز در همین مسیر قرار دارد. این تصمیم بدون منطق گرفته شده و من نمی‌دانم هیئت رئیسه گذشته چه کسانی بودند. اما افرادی که اکنون می‌بینند، فکر نمی‌کنم از لحاظ منطقی این تصمیم را تأیید کنند. درست است خیلی از تصمیم‌گیرنده‌ها فوتبالی نیستند و اصلا نمی‌دانند فوتبال چیست، اما در کل به رأی آنها احترام می‌گذاریم.

کریمی خاطرنشان کرد: اصلا این موضوع را به همه‌پرسی بگذارند البته انجام آن از طریق برنامه ۹۰ مخالف هستم، بلکه باید به مدیران، سرمربیان، کاپیتان‌ها، داوران بین‌المللی و تعدادی از نمایندگان ارباب جراید اعلام کنند تا با حضور در جلسه‌ای در این ارتباط تصمیم‌گیری کنند.

سرمربی پیکان خاطرنشان کرد: از دل چنین جلسه‌ای می‌توان به نظر خوب و منسجمی دست یافت. فکر می‌کنم همین تصمیم کاستن از تیم‌های لیگ برتر باعث شد ضعیف‌ترین تیم پس از انقلاب را مشاهده کنیم. مسابقاتی که پس از سال‌ها افتادن روی زمین و بلند نشدن همچنین درآوردن کفش و چنین کارهایی در آن مشاهده شد. سقوط ۵ تیم از لیگ برتر استرس را به تیم‌ها وارد کرد. تنها تعدادی از تیم‌ها هستند که چنین مشکلی ندارند و حدود ۱۰ تیم باقیمانده ۵۰ درصدشان استرس برای نیفتادن داشته باشند.

کریمی تاکید کرد: همین مسابقات باعث شد تیم ملی ما به سمتی برود که اکنون امیدی به سوم شدن در گروه مقدماتی جام جهانی هم نداریم. اعتقاد من این است که ما سوم هم نمی‌توانیم بشویم. در یک گروه ۵ تیمی که خیلی از آنها زمانی آرزوی برگزاری بازی دوستانه با ما را داشتند به اینجا رسیدیم که اکنون کارمان بسیار سخت است و امیدمان تنها به سومی است.

وی در مورد مصدومان و محرومان تیمش اظهار داشت: در تیم ما مشکلی از بابت مصدومیت و محرومیت نداریم چرا که بازیکنان شاخصی که تنها امیدمان به آنها باشد در تیم ما حضور ندارند. به جای تصمیم‌ به حذف تیم‌های بیشتر ای‌کاش سازمان لیگ تعداد تعویض‌ها را آزاد و یا حداقل به ۱۰ نفر می رساند. در دیدار قبل مقابل ذوب‌آهن در ۱۵ دقیقه ابتدایی اگر قانون به من اجازه می‌داد هر ۱۰ نفر را تعویض می‌کردم. با اعضای کادر فنی بازیکنان را به همدیگر نشان می‌دادیم که هر کدام عملکرد بدتری داشتند. شاید اگر اجازه می‌دادند ۷۲ تعویض انجام می‌دادم.

کریمی تاکید کرد: در طول بازی رکورد ذوب‌آهن را در تولید یک و نیم تن تیرآهن شکستیم و توانستیم نبشی‌های زیادی را با عملکردمان ارائه کنیم که ای‌کاش با پخش زنده مسابقه این توان بازیکنان را می‌دیدیم.
  نظرات ()
مطالب اخیر بازیکن ۲ میلیارد یورویی پرسپولیس+عکس حذف تلخ بانوان ایرانی به خاطر حجاب رئال مادرید پدیده 8 ساله اردبیل را می خواهد سند اصلی دایی و پرسپولیس علیه قهرمانی چه بود؟ جباری از سپاهان جدا شد ساکنان برج فوتبالیست ها در شهرک غرب جزئیات قتل فجیع ملی‌پوش فوتبال ایران فوتبالیست های مشهور در حال نماز خواندن/عکس عابدزاده مربی دختران آمریکایی! +تصاویر جدول نقل و انتقالات لیگ برتر 92-93
کلمات کلیدی وبلاگ خبرورزشی (۸) خبر ورزشی (٦) پرسپولیس (٦) فرهاد مجیدی (٤) علی دایی (٤) روزنامه خبر ورزشی (٤) روزنامه خبرورزشی (٤) رویانیان (۳) عابدزاده (۳) علی کریمی (۳) علی پروین (۳) مدیرعامل باشگاه پرسپولیس (٢) احمدرضا عابدزاده (٢) مهرداد پولادی (٢) استقلال (٢) علی دایی: (٢) علی دایی راه آهن (۱) عمران‌زاده: (۱) مدافع تیم فوتبال استقلال (۱) آبی‌پوشان (۱) نقش‌جهان (۱) برای ساخت نقش‌جهان خانه‌ام را می‌فروشم (۱) ورزشگاه نقش‌جهان (۱) میمون فضانورد ایرانی (۱) چرا امریکایی ها به فوتبال علاقه ندارند؟ (۱) امریکایی ها (۱) جامعه امریکا (۱) محاصره شجاعی (۱) مسعود شجاعی اوساسونا (۱) ایراندوست: بم بدون بازی ۱۸ امتیاز گرفتمربی تیم ملی (۱) ایراندوست (۱) جواد کاظمیان: مگر آنها که فحاشی کرده اند از من عذر (۱) تراکتورسازی استقلال (۱) رویانیان استقلالی یا پرسپولیسی بودن احمدی‌نژاد را (۱) مظفری‌زاده: (۱) مظفری‌زاده (۱) استقلال و تراکتورسازی (۱) سعید مظفری‌زاده (۱) شغل تازه میمون فضانورد ایرانی پس از بازنشستگی (۱) دایی نورا چیزی از من بخواهد می شوم علی جان (۱) دایی: نورا چیزی از من بخواهد می شوم علی جان (۱) دایی نورا علی جان (۱) دایی نورا بابا جان (۱) نیوکمپ تا صبح نخوابید+تصاویر (۱) داستان کذب دختر شناگر 8 ساله اصفهانی برایسیاه‌نما (۱) داستان کذب دختر شناگر 8 ساله اصفهانی برای سیاه‌نما (۱) دختر شناگر اصفهانی (۱) پلیس در جستجوی سارقان ناشناس (۱) دزدی از دایی (۱) سرقت از دایی (۱) دایی چطور دایی شد؟ (۱) navadnet (۱) مومن‌زاده: پرسپولیسی‌ها را بیشتر از استقلالی‌ها د (۱) احمد مومن‌زاده (۱) کریمی : تیم ملی، امیدی به سوم شدن هم ندارد (۱) جا ندادن هتل به علیرضا نیکبخت واحدی او را دلسرد کر (۱) گوگوش وقتی با حجاب بود/عکس (۱) تصاویر/ بنرهای منحصر به فرد در ورزشگاه‌ها (۱) بنرهای منحصر به فرد در ورزشگاه‌ها (۱) بنرهای جالب هواداران در ورزشگاه‌ها (۱) کلاهبرداری از کریمی و مهدوی‌کیا (۱) کریمی و مهدوی‌کیا (۱) عکسی کمتر دیده شده از جوانی جواد خیابانی (۱) علی دایی و نیکی کریمی (عکس) (۱) علی دایی و نیکی کریمی (۱) واکنش تند احمدرضا عابدزاده به توقیف حسابش (۱) صلوات خاصه امام رضا(ع)/ صوت (۱) اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی (۱) امام رضا(ع (۱) پسران دیوید بکام (۱) روزنامه انگلیسی (۱) منچستریونایتد قهرمان انگلستان (۱) منچستریونایتد قهرمان انگلستان شد (گزارش تصویری) (۱) جلسه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با کادر فنی برگزار ش (۱) تصـاویری که نشـان میدهد انسـانیت هنـوز وجـود دارد (۱) مگان ووگل 17 (۱) مگان ووگل 17 ساله (۱) امیر رضا خادم: آقای رئیس جمهور چه کاری کردند (۱) خادم: آقای رئیس جمهور چه کاری کردند (۱) کشتی - امیر رضا خادم (۱) محمد رضا پرکاس (۱) محمد رضا پرکاس مربی ایرانی (۱) پرکاس مربی ایرانی (۱) مصاحبه خواندنی برنامه 90 با علی پروین (۱) برنامه 90 با علی پروین (۱) علی پروین عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس (۱) علی دنبه (۱) کاریکاتور/ علی پروین! (۱) علی پروین! ستاره طلایی فوتبال آسیا (۱) ستاره طلایی فوتبال آسیا (۱) مرگ یک دروازه‌بان در خواب (۱) مرگ یک دروازه‌بان در خواب + عکس (۱) سنگربان 32 ساله آیک سوئد (۱) ایوان تورینا، دروازه‌بان (۱) انسـانیت هنـوز وجـود دارد (۱) جشن قهرمانی استقلال (۱) مجیدی: ازخداحافظی فرهاد خبر ندارم (۱) برادر فرهاد مجیدی (۱) نکونام: به ایران آمدم تا با استقلال قهرمان آسیا شو (۱) جواد نکونام پس از پایا (۱) آرزویم قهرمانی (۱) نحوه آشنایی دختران و پسران (۱) آشنایی دختران (۱) معدنچی: باور می‌کنید یحیی در رختکن خواب بود! (۱) معدنچی: (۱) هافبک پرسپولیس (۱) قلعه‌نویی پا به توپ شد (۱) مصائب گواردیولا در بایرن مونیخ (۱) گواردیولا هاینکس (۱) دریبل‌زن جام جهانی برزیل کشته شد (۱) جام جهانی2014 برزیل (۱) ریچارد سوانسون (۱) انصاری‌فرد: حضور تیم ملی در جام جهانی غیر ممکن نیس (۱) انصاری‌فرد: (۱) کریم انصاری‌فرد (۱) انصاری‌فرد در حاشیه ت (۱) عکسی از فرگوسن و 11 نوه اش به همراه جام (۱) عکس/ وقتی فرهاد مجیدی کوچک بود (۱) عکس/ وقتی فرهاد مجیدی کوچک (۱) عکس/ وقتی فرهاد مجیدی (۱) دلایل بازگشت زود هنگام تیم ملی کشتی ایران از آمریک (۱) ملی کشتی ایران از آمریکا (۱) اخراج کشتی ایران از آمریکا (۱) پروین: به من می گفتند علی دنبه (۱) پروین پرسپولیس (۱) علی دایی سرمربی پرسپولیس شد (۱) بهزاد فراهانی: اگر بازگشت گلشیفته منوط باشد به او (۱) بازگشت گلشیفته (۱) عابدزاده در آغوش الیور کان با حضور علی کریمی / عکس (۱) وینگادا؛ مربی میهمان، جانشین یا سپر بلا! (۱) خداحافظ ژوزه مورینیو!+عکس (۱) قدردانی هافبک آلمانی رئال از آقای خاص (۱) هافبک ملی‌پوش آلمانی (۱) خبرنگاران اصفهانی تا 23 خرداد (۱) خبرنگاران اصفهانی (۱) اداره مطبوعات و تبلیغات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسل (۱) کارلوس کی‌روش مطرح کرد: (۱) عکس: آدامس جویده شده فرگوسن حراج شد (۱) آدامس جویده شده (۱) پیروزی شاگردان کی‌روش برابر لبنان (۱) ایران یک گام تا جام‌جهانی (۱) مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل؛ (۱) ایران 4 لبنان 0 (۱) keirosh (۱) ایران برای چهارمین بار به جام جهانی صعود کرد (۱) جام جهانی برزیل 2014 (۱) اولسان (۱) اشکان دژاگه و دخترش آلیا+عکس (۱) دخترش آلیا (۱) اشکان دژاگه ملی پوش (۱) واکنش نکونام به مسئولان استقلال (۱) ماشین جدید و میلیاردی قلعه نوعی (۱) تجمع 50 دختر مقابل استادیوم آزادی انتخابات را به (۱) 50 دختر (۱) آخرین اظهارات رویانیان پس از برکناری (۱) اعتراف به قدرت والیبال ایران (۱) رقصی که چمن ورزشگاه آزادی را نابود کرد ؛ عکس (۱) تبانی در 90 بی نتیجه ماند (۱) جدول نقل و انتقالات لیگ برتر 92-93 (۱) عابدزاده مربی دختران آمریکایی! +تصاویر (۱) مربی دختران (۱) نقل و انتقالات لیگ برتر 92-93 (۱) لیگ برتر 92-93 (۱) جدول نقل و انتقالات لیگ (۱) فوتبالیست های مشهور در حال نماز خواندن/عکس (۱) فوتبال نفت تهران (۱) کار مهرداد پولادی به جراحی کشید (۱) استقلال قبل از بازی با الریان (۱) تصاویر/تمرین استقلال قبل از بازی با الریان (۱) رئال مادرید پدیده 8 ساله اردبیل را می خواهد (۱) پدر و پسر لژیونر ایرانی در روسیه (۱) بازیکن ۲ میلیارد یورویی پرسپولیس+عکس (۱) نامزد کریستیانو رونالدو با پیراهن مسی (۱) حرکت عجیب نامزد کریستیانو رونالدو با پیراهن مسی! (۱) حال عمومی دایی رضایت بخش است (۱) علی دایی با سامان گوران آشتی کرد (۱) دایی: (۱) دایی: آیت‌الله بهجت من را نمی‌شناختند (۱) گفت‌وگوی نوروزی دایی ایسنا (۱) الهام اصغری: لباس شنا یک بهانه است +عکس (۱) بانوی نمونه ورزش جهان به روایت تصاویر (۱) الهام اصغری (۱) همسر جدید اقای رییس جمهور+عکس (۱) بغض کریمی ترکید (۱) فرهاد مجیدی در کنار دخترش (۱) فرهاد مجیدی در کنار دخترش/عکس (۱) جشن قهرمانی استقلال فرزند (۱) میثم بائو و سیاوش اکبرپور و مهدی رحمتی با فرزندانش (۱) میثم بائو و سیاوش اکبرپور و مهدی رحمتی (۱) علی کریمی از دنیای فوتبال خداحافظی (۱) علی کریمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد (۱) جباری از سپاهان جدا شد (۱) علی ترابیان (۱) سند اصلی دایی و پرسپولیس علیه قهرمانی چه بود؟ (۱) علی دایی و محمد رویانیان (۱) حذف تلخ بانوان ایرانی به خاطر حجاب (۱) امیر رضا خادم (۱) کرانچار (۱) کی روش (۱) جدول پخش فوتبال از تلویزیون (۱) مریم ایراندوست (۱) الیور کان (۱) مدیرعامل پرسپولیس (۱) جام جهانی برزیل (۱) کارلوس کی‌روش (۱) روزنامه گل (۱) سامان گوران (۱) رئیس جمهور روسیه (۱) رئیس فدراسیون فوتبال (۱) دوست مشترک (۱) نامزد کریستیانو رونالدو (۱) تمرین استقلال (۱) رضا قوچان نژاد (۱) زهرا نعمتی (۱) خداحافظی مجیدی (۱) میمون فضانورد (۱) سرمربی تیم فوتبال استقلال (۱) فینالیست های لیگ برتر بسکتبال ایران شدند (۱) زنده باد فقر که قهرمانان تهیدست (۱) ابراهیم افشار (۱) عکس/جشن تولد بازیکن پرسپولیس (۱) قلعه‌نویی: مقابل العین به تماشاگر نیاز داریم (۱) کشتی با المپیک زاده شد (۱) رئیس فیلا (۱) لالوویچ صرب تبار (۱) خبر ورزشی و روزنامه گل (۱) خط و نشان قرمز برای جام حذفی (۱) پرسپولیس، سایپا (۱) کفاشیان: با رویانیان قهر نبودیم که آشتی کنیم (۱) کفاشیان: (۱) حاج‌مایلی (۱) پرسپولیس و تاج شدند پیروزی و استقلال (۱) فردوسی‌پور (۱) نفت تهران (۱) رقص محلی (۱) ایران آمریکا (۱) بسکتبال مهرام (۱) رادیو هفت (۱) الریان (۱) وینگادا (۱) شاه ماهی (۱) علی کفاشیان (۱) اشکان دژاگه (۱) محمد مایلی‌کهن (۱) مسعود شجاعی (۱) محمدرضا ساکت (۱) قلعه‌نویی (۱) بینی (۱) فوتبال بانوان (۱) جواد خیابانی (۱) استادیوم آزادی (۱) پولادی (۱) ورزشگاه آزادی (۱) علیرضا حقیقی (۱) نیکبخت واحدی (۱) ایران ورزشی (۱) دیوید بکام (۱) بایرن مونیخ (۱) فائقه آتشین (۱) جواد نکونام (۱) علیرضا نیکبخت واحدی (۱) جواد کاظمیان (۱) سرمربی پرسپولیس (۱) سید جلال حسینی (۱) همسریابی (۱) فوتبال زنان (۱) نکونام (۱) میلیارد (۱) گواردیولا (۱) عادل فردوسی (۱) دختران و پسران (۱) محمود احمدی نژاد (۱) فرگوسن (۱) نیکی کریمی (۱) قلعه نویی (۱) کریمی (۱) منچستریونایتد (۱) کاپیتان (۱) امید (۱) دوست (۱) بنر (۱) پوتین (۱) انتخاب (۱) گوگوش (۱) امام رضا (۱) کشتی (۱) رئال مادرید (۱) بهزاد فراهانی (۱) همسر (۱) کفاشیان (۱) عادل فردوسی پور (۱) قلعه نوعی (۱) برنامه 90 (۱) 90 (۱) جام جهانی (۱) قطر (۱) عرب (۱) جوان (۱) اوین (۱) رقص (۱) ماهان (۱) b (۱) مایلی کهن (۱) سایپا (۱) سپاهان (۱) منچستر (۱) خبرنگاران (۱) خداحافظی (۱) هواداران (۱) c (۱) عکسی (۱) امیر قلعه نویی (۱)
دوستان من http://www.nanazi.com ورزش ایرانی پرتال زیگور طراح قالب